عکاسی صنعتی


جهت سفارش با ما تماس بگیرید:

09121039527

 
عکاسی تبلیغاتی که شامل عکاسی صنعتی و عکاسی از محصول می شود،
زیرمجموعه ای از متد تبلیغات است که از رهگذر تصویر سعی در شناساندن
هر چه کامل تر محصول و یا هرگونه کالای مادی یا معنوی که به عرضه مشتریان
می رسد، دارد.
این شاخه از عکاسی تصویری گویا و با کیفیت از محصول را نمایش می دهد که
به متقاضی کمک کند با کالای مورد نظر از لحاظ بصری آشنا شود.
یک عکاسی تبلیغاتی خوب هم نیازمند شناخت کافی نسبت به تکنیک ها و حرفه های
عکاسی است که بتواند جلوه بصری مطلوبی از تصویر ارائه دهد و هم آشنایی با محصول
ارائه شده می تواند دید و ایده بهتری برای عکاسی در اختیار یک عکاس تبلیغاتی قرار دهد.
عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از آن جهت پر اهمیت است که می تواند شرحی نمایشی از کالا به مخاطب ارائه کند و تولید کننده و ارائه کننده کالا را بیشتر از بیان بسیاری توضیحات و معرفی ها، به مقصود برساند. چرا که در عکاسی از محصول می توان زوایا و جزئیات و چگونگی شکلی و طراحی و کیفی محصول را به خوبی منتقل کرد.همچنین عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی تاثیر بسیار زیادی بر ایجاد میل و رغبت برای مصرف و استفاده از محصولاتی که به شکل اغوا کننده‌ای مطابق با استانداردهای زیبایی شناسانه به نمایش در می‌آیند دارد

نمونه عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی
عکاسی تبلیغاتی چیست؟

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا خدمات می باشد. عکاسی صنعتی هم می تواند از محصول باشد و هم از محل مانند کارخانجات یا سازمان ها. عکس های تبلیغاتی نزدیکی زیادی با عکاسی صنعتی دارند که تا حد امکان آن ها را در این مقاله از هم تفکیک کرده ایم.در این شاخه از عکاسی ، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصویری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود.

جذابیتهای عکاسی تبلیغاتی


عکاسی تبلیغاتی شاخه بسیار جذابی از عکاسی است به شرط آنکه عکاس بتواند تفکرو سلایق خود را در عکس بگنجاند. اگر با حوضه های دیگر عکاسی مقایسه کنیم می بینیم که تقریبا در هیچ یک از شاخه های عکاسی به اندازه عکاسی تبلیغاتی نظرات سفارش دهنده در کار دخیل نیست. با توجه به این نکته مهم به عقیده ما عکاسانی می توانند از کار خود لذت ببرند که عقاید کارفرما را در ذهن خود به دقت آنالیز کنند ، نقاط ضعف و قوت نظرات وی را بررسی نمایند و با توجه به هدف نهایی کار ، بعد از تصمیم گیری صحیح با استفاده از زبان تفاهم آمیز ، تا حد امکان تفکر و سلیقه خود را به وی منتقل کنند و بعد از جلب موافقت وی عکسی بگیرند که ناشی از برآیند تفکرات کارشناسانه و نگاه زیبا شناسانه باشد. دقیقا همان کاری که ما در استودیو عکاسی صنعتی نگه نما انجام می دهیم.

عکاسی صنعتی چطور انجام می‌شود؟
عکاسی به عنوان صنعت یعنی نوعی از عکاسی که انسان و تفکر و اندیشه اش هیچ گونه دخل وتصرفی در آن ندارد یا اگر دارد این اندیشه و تفکر صرفا جهت سامان دادن به عکس بر اساس اسلوب و روش های آزموده شده است و بدین منظور که عکس به جهت تکنیک مشکلی نداشته باشد. نوردهی یا نورپردازی درست باشد کادربندی بر اساس معیارهای شناخته شده صحیح باشد واز این قبیل.دو مثال برای این نوع عکاسی یعنی جایی که عکاسی صرفا صنعت است و حتی چشم انسان هم برای انتخاب لحظه عکاسی دخیل نیست :ماهواره ای که از فضا دقیق ترین تصاویر را به زمین مخابره می کند.در این نوع عکاسی همه چیز طبق فرمول و حساب شده انجام می شود. این جا عکاسی صرفا علم است و صنعت است و البته کاربرد خودش را دارد و بسیار مفید است. یا نوع دیگر آن عکاسی از طریق میکروسکوپ یا تلسکوپ و غیر آن برای مقاصد پژوهشی.جاهای دیگری هم هست که انسان مستقیما در عکاسی دخل و تصرف دارد اما این دخل و تصرف او مانند دخل و تصرف یک صنعتگر در کار صنعتی اش است.مثل دخل و تصرفی که یک تراشکار برای تراشیدن قطعه ای به کار می برد یا کاری که قالیباف پای دار قالی انجام می دهد. در این گونه عکاسی محصولی تولید می شود که مفید است و ارزشمند است و چه بسا زیباست اما یک کار صنعتی انجام شده و عکاس به عنوان یک صنعتگر مطرح است. بسیاری از عکس هادر شاخه های مختلف عکاسی مثل عکاسی صنعتی تبلیغاتی ،عکاسی خبری ،عکاسی طبیعت ونیز دیگر شاخه ها از این مقوله اند. در این گونه عکاسی عکاس صنعتگری است که می تواند دقیق و زیبا عکاسی کند و بسیاری از ذوق ها این گونه عکس ها را می پسندند و از دیدن آن ها لذت می برند.

هزینه عکاسی صنعتی

1-عکاسی صنعتی چقدر هزینه دارد؟


به بیان ساده تر عکاس صنعتی وظیفه اش این است که نمای کاملی را از کالا برداشت کرده و جهت ارائه به مشتری به کارفرما ارائه کند ُ در این شاخه همانگونه که بیان شد هدف تنها یک چیز است : نمایش کامل و واضح کالا از زوایای مختلف و زیبا. دقیقا همان کاری که ما در استودیو عکاسی صنعتی نگه نما انجام می دهیم. در این میان بعضی از عکاسان صنعتی سعی می کنند با طراحی دکورهای ساده منطبق با کاربردهای کالای مورد عکاسی کمی جنبه کاربردی تر به عکس داده و عکس را از آن سادگی آزاردهنده عموم عکسهای صنعتی نجات دهد ُ که بعضا بسیار سودمند واقع می شود و جذابیت بصری عکس را دو چندان می کند و گاه با اکمی اغراق و بی تجربگی دکور بر سوژه غلبه می کند و خود را در عکس بیشتر به رخ می کشد ُ که این امر به تجربه یک عکاس صنعتی بر می گردد که تا چه میزان و چگونه دکور پس زمینه را تهیه و اجرا کند که به جذابیت کالا کمک کند ضمن اینکه خود دکور در حاشیه قرار داشته باشد.
 

طبق گفته ویکیپدیا، عکاسی تبلیغاتی شاخه ای از عکاسی است که عکاس از محصولات، کالاها، تولیدات و خدمات افراد یا شرکت ها عکسبرداری می کند.

عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی نوعی عکاسی کاملا حرفه ای می باشد . عکاسی صنعتی عبارتست از عکسی که به صورت علمی و با مهارت ویژه ای گرفته می شود و امکان استفاده از در طراحی کاتالوگ و بروشور و به صورت کلی در چاپ مورد استفاده قرار می گیرد. عکاس صنعتی در زمان گرفتن عکس، می داند تمرکز مخاطب را چگونه به بخشی از عکس جلب نماید. عکاسی صنعتی مانند سایر عکاسی های حرفه ای با تنظیم نور، زاویه و ذوق هنری رابطه مستقیم دارد.

در بسیاری موارد مخاطبین زمانی که یک تصویر یا عکس را می بینند، بیشتر از سایر عکس ها می پسندند اما دلیل آن را به وضوح نمی دانند. یا به زبان ساده تر وقتی ما تبلیغ یک محصول خارجی را با تبلیغ یک محصول تولید شده در یک شهرستان دور مقایسه می کنیم، در بسیاری از موارد المان های موجود در عکس ثابت هستند اما تفاوت در نحوه نمایش، نور، وضوح تصویر و … می باشد. به باور غلط بسیاری از مردم، علت این مشکل در کیفیت دوربین عکاسی است. اما آنچه مسلم است در اغلب موارد نیازی به دوربین عکاسی صنعتی گران قیمت نیست و در یک محیط مناسب مانند آتلیه عکاسی می توان به راحتی این امور را انجام داد.

 
تعرفه قیمت خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
در زیر لیست موارد پرکاربرد بصورت کلی ارائه گردیده است ( لیست کامل را از بخش تعرفه قیمت تفکیکی مشاهده فرمایید )
عکاسی از محصولات فروشگاهی
شروع قیمت هر فریم عکس با کاربرد استفاده در فروشگاه های اینترنتی و صفحات مجازی تا ۲۰ عدد
تماس بگیرید
عکاسی غذایی و مواد غذایی
شروع قیمت هر فریم عکس غذایی از محصولات و مواد غذایی ( غذاهای طبخ شده )
تماس بگیرید
عکاسی خطوط تولید
شروع قیمت هر فریم عکس صنعتی از خطوط تولید ، محیطهای آزمایشگاهی ، انبار و
عکاسی معماری و دکوراسیون داخلی
شروع قیمت هر فریم عکس معماری و دکوراسیون داخلی
تماس بگیرید
عکاسی از محصولات و دستگاه ها
شروع قیمت هر فریم عکس صنعتی از محصولات و دستگاه های صنعتی با کاربرد استفاده در مواد تبلیغاتی
تماس بگیرید
قیمت خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در فصای مجازی
در زیر لیست زیر موارد پرکاربرد بصورت کلی ارائه گردیده است ( لیست کامل را از بخش تعرفه قیمت به تفکیک مشاهده فرمایید )
عکاسی از کارخانجات
شروع قیمت هر فریم عکس با کاربرد استفاده در فروشگاه های اینترنتی و صفحات مجازی تا ۲۰ عدد
تماس بگیرید
عکاسی هوایی از کارخانه
شروع قیمت هر فریم عکس غذایی از فصای کارخانه ( دستگاه ها و ماشین آلات )
تماس بگیرید
عکاسی صنعتی از مبلمان
شروع قیمت هر فریم عکس صنعتی از خطوط تولید مبلمان ، محیط های کارگاهی ، انبار و
عکاسی صنعتی از مراحل کار ساختمان
شروع قیمت هر فریم عکس معماری و دکوراسیون داخلی
تماس بگیرید
عکاسی از موبایل و مانیتور
شروع قیمت هر فریم عکس صنعتی از محصولات و دستگاه های صنعتی با کاربرد استفاده در مواد تبلیغاتی
تماس بگیرید
قیمت خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغاتی-عکاسی صنعتی از فصای مجازی-عکاسی از کارخانجات-عکاسی هوایی از کارخانه-عکس غذایی از فصای کارخانه-عکاسی ازدستگاه ها و ماشین آلات )عکاسی صنعتی از مبلمان-عکاسی صنعتی از مبلمان-عکاسی صنعتی از کارگاه-عکاسی صنعتی از انبار-عکاسی صنعتی از ساختمان-عکس معماری و دکوراسیون داخلی-عکاسی صنعتی از موبایل عکاسی صنعتی از مانیتور-عکاسی با هلی شات-عکاسی صنعتی با هلیشات-عکس صنعتی از دستگاه های صنعتی-عکاسی صنعتی شیرآلات-عکاسی صنعتی ازسینک-عکاسی صنعتی ازهود-عکاسی صنعتی ازمیز-عکاسی تبلیغاتی از صندلی-عکاسی تبلیغاتی لباس-عکاسی تبلیغاتی ازتیشرت-عکاسی تبلیغاتی تی شرت-عکاسی تبلیغاتی بلوز زنانه-عکاسی تبلیغاتی از لباس شب-عکاسی تبلیغاتی اینستا-عکاسی تبلیغاتی از پوشاک-عکاسی تبلیغاتی ازپوشاک زنانه-عکاسی تبلیغاتی ازآهن آلات-عکاسی تبلیغاتی از مجتمع ساختمانی-