کانون نگه نما

کارگزار رسمی سازمان آگهی ها و تبلیغات روزنامه همشهری

مجری انحصاری تبلیغات در ایستگاه های مترو تهران

09121039527

ezgif-2-1b68fc10b2 320
تعرفه فضاهای تبلیغاتی مترو
گرید خطوط مترو وب

گرید بندی ایستگاه های مترو

اصلی ترین مزیت های تبلیغات در مترو

1- رسانه ای ارزشمند جهت انتقال پیامهای تبلیغاتی به شیوه تکرار مسیر و درمعرض قرارگیری مکرر مخاطب (تکرار مسیر تردد مخاطبین در مترو)
2- قابل توجه بودن زمان قرارگیری مخاطب در برابر تبلیغات مترو، در مقایسه با سایر رسانه های محیطی
3- تردد مجموعا 3.25 میلیون سفر با مترو در روز
4- وجود تنوع طبقاتی، جنسیتی و سنی در ایستگاه های مترو
5- اتصال بیش از 90 نقطه شهر بواسطه متروی تهران و حومه
6- تاثیرگذاری بر مخاطبان محلی مترو به دلیل امکان برنامه ریزی رسانه های محلی
7- امکان استفاده از تکنولوژی های نوین و ایجاد تبلیغات تعاملی ارزشمند در رسانه های متروی تهران
8- قیمت مناسب رسانه های مترو نسبت به سایر ابزارهای محیطی و شهری با قابلیت تاثیرگذاری مشابه
 
 
سفارش تبلیغات در مترو

برای دیدن تعرفه تابلوهای مترو کلیک کنید

 

ویژگی های تبلیغات در مترو

1- میزان کثرت تردد افراد
2- نزدیکی مخاطب با تبلیغات
3- یادآوری تبلیغات
4- دفعات استفاده از مترو
5- مخاطبان تبلیغات داخل ایستگاه مترو
6- مخاطبان تبلیغات داخل واگن های متروی تهران
7-جهت سفارش تابلو در مترو با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
 

تبلیغات ایستگاه مترو


ساختمان ایستگاه مترو یک فضای بسیار گسترده است که دارای بخش های مختلفی می باشد که قسمتهایی از دیواره ها و فضاها جهت رزرو تبلیغات مترو شامل بک لایت و بنر های تبلیغاتی مربوط به تبلیغات ایستگاه مترو در نظر گرفته شده است.
زمانی که وارد ایستگاه مترو شده و پله های مترو را با پله برقی یا پله پایین می رویم با دو فضای دیوار کنار پله برقی و پاگرد مواجه می شویم که فضاهای مناسبی برای نصب تبلیغات روبرو می شویم که به آن لایت باکس مترو می گویند.

ایستگاه های پرتردد شهر تهران


از ایستگاه های پرتردد تهران میتوان به ایستگاه مترو امام خمینی-ایستگاه مترو تئاتر شهر-ایستگاه مترو میدان انقلاب-ایستگاه مترو میدان صنعت-ایستگاه مترو شهید بهشتی-ایستگاه مترو دروازه دولت-ایستگاه مترو دروازه شمیران-ایستگاه مترو تجریش-ایستگاه مترو صادقیه-ایستگاه مترو میدان ولیعصر-ایستگاه مترو ملت-ایستگاه مترو پانزده خرداد-ایستگاه مترو کرج-ایستگاه مترو میدان محمدیه-ایستگاه مترو میرداماد-ایستگاه مترو قیطریه-ایستگاه مترو گلشهر-ایستگاه مترو مفتح-ایستگاه مترو فردوسی-ایستگاه مترو سعدی-ایستگاه مترو حسن آباد-ایستگاه مترو 7 تیر اشاره کردتبیغات ایستگاه مترو به همین مورد ختم نمی شود بعد از پله ها به گیت های ورودی و خروجی می رسیم که دیواره گیت ها جهت تبلیغات استیکر با ابعاد کوچک مورد استفاده قرار میگیرند.
بعداز پیمودن پله ها با همان فضای تبلیغات ایستگاه مترو به سکوی انتظار می رسیم که دارای دیوار های طویلی می باشد که فضای مناسبی برای نصب تابلو های و کتیبه های تبلیغاتی می باشد.


تبلیغات درون مترو


مترو دارای بخش های مختلفی می باشد از زمانیکه به ایستگاه مترو وارد می شویم . از پله برقی پایین می اییم به سمت گیت می رویم ، یا کارت بلیط خود را شارژ می کنیم . وارد می شویم به سالن انتظار و روی نیمکت به انتظار مترو می نشینیم تا زمانی که وارد قطار میشویم روی صندلی می نشینیم یا از دستگیره های مترو میگیریم تا به مقصد برسیم و مجددا همان مراحل را طی کنیم و از ایستگاه خارج شویم فضاهای مختلفی در معرض دید ما قرار می گیرد .

تعرفه تبلیغات در مترو سال 1401


تعرقه تبلیغات در مترو بسته به مکان انتخابی تبلیغات اعم از داخل واگن مترو و یا تبلیغات روی بدنه قطار یا تبلیغات در ایستگاه مترو متفاوت می باشد ، نوع سازه ای که برای تبلیغ استفاده می شود اعم از تابلوو و کتیبه یا لایت باکس ها و همچنین ابعاد بنر طراحی شده جهت تبلیغ همگی بر قیمت تبلیغات در مترو موثر هستند جهت در یافت راهنمایی برای رزرو تبلیغات مترو با ما در ارتباط باشید.
این فضاها که شامل داخل واگن مترو ، دیواره های ایستگاه مترو ، بدنه مترو ، دستگیره مترو ، شیشه های پله برقی و غیره می شوند. بهترین مکان ها برای تبلیغات محصولات و برندهای مختلف به حساب می آیند.

تبلیغات داخل واگن مترو


فضای داخلی واگن های مترو(کتیبه های داخل واگن)


بهترین فضا برای تبلیغات برندینگ به حساب می آید . داخل واگن مترو ، فضایی است که هر مسافر از 5 دقیقه تا نیم ساعت با آگهی شما برخورد دارد . بنر های عمودی و کوچک بهترین گزینه برای تبلیغات داخل واگن مترو هستند. علاوه بر تبلیغات روی دیواره مترو با استفاده از بنر ها تبلیغاتی ، تبلیغات دستگیره های مترو نیز یک روش مرسوم و با بازدهی مناسب است که هر چقدر خلاقانه تر انجام شود توجهات بیشتری را به سمت خود جلب مینماید.

تبلیغات روی بدنه مترو


متوسط طول یک قطار شهری 100 متر است . 5 واگن 20 متری با ارتفاع تقریبی 3.7 متر که فضای بسیار مناسبی را جهت تبلیغات محیطی ایجاد می کند .
همان طور که در بخش رزرو تبلیغات مترو تهران گفتیم روزانه دو و نیم میلیون مسافر با مترو شهری سفر می کنند و قطار های شهری در معرض دید انبوه افرادی است که در ایستگاه منتظر قطار هستند.
تبلیغات روی بدنه مترو یک گزینه مناسب برای انواع کسب و کار ها و خدمات به حساب می آید.

انواع تبلیغات در مترو تهران

 
 
 

مجری پروژه سفر به سلامت

توزیع ماسک در ایستگاه های مترو تهران

کانون نگه نما پس از شیوع کرونا و تبدیل شدن آن به یک بحران همگانی،همراه با تیم 90 نفره پروموترهای آموزش دیده خود داوطلبانه به میدان آمدند تا برای شکست کرونا و کمک به توزیع ماسک با شعار "سفر به سلامت" آستین بالا زده و در بیش از 50 ایستگاه مترو مشغول توزیع ماسک شدند.

جدول قیمت های تبلیغات در مترو

فضاهاي تبلیغاتیتعرفه ماهیانه ریالتوضیحات
کتیبه داخل واگن ها3/000/000 ریال هر عدد ماهیانهحداقل تعداد قرارداد کتیبه 300 عدد در ماه می باشد.پذیرش آگهی اختصاصی در واگن خانم ها 50 درصد افزایش قیمت دارد.
تبلیغات روی بدنه قطارها450/000/000 ریال 2 طرف قطارحداقل اجاره بدنه قطارها به مدت 6 ماه می باشد.
تابلوهاي بنري ایستگاه ها15/000/000 الی 25/000/000 ریالهر متر مربع تابلو در یک ماه می باشد. تعرفه بر اساس گرید ها متفاوت می‌باشد.
لایت باکس کنار پله برقی65/000/000 الی 85/000/000 ریالتعرفه بر اساس گرید ها متفاوت می‌باشد.
گیت های ورود و خروج8/000/000 الی 15/000/000 ریالتعرفه بر اساس گرید ها متفاوت می‌باشد.
دستگیره های داخل واگنهر عدد 3/000/000 ریال
تبلیغات روی بدنه استیل پله برقی مترو150/000/000 الی 200/000/000 ریالقیمت بر اساس گرید تبلیغات ایستگاه مترو متغیر میباشد
تبلیغات روی پیشانی راه پله های ثابتهر عدد از 50/000/000 ریال الی 100/000/000 ریالقیمت بر اساس گرید تبلیغات ایستگاه مترو متغیر میباشد
اجاره ماهیانه ماکت حجمیهر عدد 400/000/000 ریالهزینه ساخت ماکت بر عهده سفارش دهنده می باشد.
تبلیغات روی حریم ریلی زیر سکوهر عدد 200/000/000 ریال الی 300/000/000 ریالقیمت بر اساس گرید تبلیغات ایستگاه مترو متغیر میباشد
جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید تلفن : 09120262919


ویژگی های منحصر بفرد تبلیغات درمترو از سایر رسانه های تبلیغاتی
بزرگترین شبکه حمل و نقل ریلی خاورمیانه با بیش از 250 کیلومتر تونل ریلی. سهم بالغ بر 30% حمل و نقل شهر تهران و مسافران ورودی از اقصی نقاط کشور. توسعه سریع مترو تا 7 خط در اکثر مناطق تهران و اتصال آن به کلانشهر کرج. حضور در بزرگترین ناوگان حمل و نقلی متمرکز کشور شامل 193 قطار که در حال افزایش است. توقف در بیش از 110 ایستگاه در نقاط مختلف شهر تهران و حضور مخاطبان مختلف در کلیه سطوح اجتماعی. اتصال مترو تهران به کلیه پایانه های شهری بویژه فرودگاه امام خمینی، فرودگاه مهرآباد و کلانشهر کرج. تعداد ابزارهای تبلیغی اعم از بدنه قطارها، تابلوهای ایستگاهی مترو، لایت باکس های کنار پله برقی مترو، تابلوهای داخل واگن های مترو ،کتیبه، واگن های ویژه بانوان مترو و …. که در هیچ رسانه محیطی وجود ندارد. آگهی درمترو


تبلیغات در مترو در دسته تبلیغات ترانزیتی جای می‌گیرند و در مقایسه با سایر شیوه‌های متداول تبلیغات محیطی اثربخشی بسیار مطلوبی دارند. کم بودن هزینه پرداخت به ازای مشاهده (CPI) این روش تبلیغاتی باعث شده تا به عنوان یکی از بهترین ابزارهای اطلاع‌رسانی برای صاحبان پیام، برای دستیابی به طیف وسیعی از مخاطبان شناخته شود.با توجه به این نکته که آگهی‌های تبلیغات درمترو روزانه در معرض دید هزاران نفر قرار می‌گیرد، این شیوه تبلیغاتی به لحاظ هزینه‌ای نیز مناسب و توجیه‌پذیر است، به همین دلیل برای شرکت‌ها موقعیت خوبی را جهت معرفی محصولات ایجاد می‌کند


میزان کثرت تردد افراد
یکی از مزایای مهم تبلیغ در مترو کثرت تردد کنندگان است در واقع مسافر مترو از زمان ورود تا خروج از مترو حدوداً 15 دقیقه حضور در معرض دید تبلیغات قرار دارد که تعداد این افراد حدود 4 میلیون نفر در روز است .
نزدیکی مخاطب با تبلیغ درمترو
نزدیکی طرح تبلیغاتی با مخاطبان صمیمیت به مراتب بالاتر و اثر گذاری تبلیغ را بیشتر می کند .
یادآوری تبلیغات
20 درصد از مردم تهران، تبلیغات ایستگاه های مترو را (در بازه زمانی یک هفته) دیده اند و آن را به خاطر آورده اند. در مقایسه با سایر سازه های تبلیغاتی، تبلیغات در ایستگاه مترو، رتبه ی قابل توجه سوم را در این بررسی به خود اختصاص داده است.
دفعات استفاده از مترو
22 درصد از مسافرین مترو تهران، در هفته یک بار یا بیشتر از مترو استفاده می کنند. این موضوع تعدد بالای در معرض قرارگیری مخاطب نسبت به تبلیغات این رسانه را نشان می دهد.
تبلیغات درایستگاه مترو-تبلیغات در مترو-تبلیغات در مترو تهران-آگهی درمترو-آگهی در مترو-تبلیغات درمترو-تبلیغات مترو-تبلیغات در متروتهران-لایت باکس مترو-دستگیره واگن قطار-مترو-قیمت مترو-قیمت تیلیغات مترو-قیمت آگهی مترو-مزایای تبلیغات در مترو-مجری انحصاری تبلیغات مترو-هزینه تبلیغات در مترو مشهد-تبلیغات داخل واگن مترو-نما آگهی مترو-بیلبورد مترو-مترو تهران-تبلیغات درمترو نبرد-تبلیغات درمترو تجریش-تبلیغات درمترو انقلاب-تبلیغات درمترو ملت-تبلیغات در مترو دروازه شمیران-تبلیغات در مترو15خرداد-تبلیغات در مترو تجریش-تبلیغات در مترو قیطریه-تبلیغات در مترو شهید صدر-تبلیغات در مترو قلهک-تبلیغات مترو دکتر شریعتی -تبلیغات مترو میرداماد-تبلیغات مترو شهید حقانی-تبلیغات مترو شهید همت-تبلیغات مترو مصلی-تبلیغات در مترو شهید بهشتی-تبلیغات در مترو شهید مفتح-تبلیغات در مترو هفت تیر-تبلیغات در مترو طالقانی-تبلیغات در مترو دروازه دولت-تبلیغات مترو سعدی-تبلیغات مترو امام خمینی-تبلیغات مترو پانزده خرداد-تبلیغات مترو خیام-تبلیغات مترو مولوی-تبلیغات مترو شوش-تبلیغات مترو ترمینال جنوب-تبلیغات مترو خزانه-تبلیغات مترو علی‌آباد-تبلیغات مترو جوانمرد قصاب-تبلیغات مترو شهرری-تبلیغات مترو باقرشهر-تبلیغات در مترو شاهد-تبلیغات مترو حرم مطهر-تبلیغات در مترو کهریزک-تبلیغات مترو فرهنگسرا-تبلیغات مترو تهرانپارس-تبلیغات مترو شهید باقری-تبلیغات در مترو دانشگاه علم و صنعت-تبلیغات در مترو سرسبز-تبلیغات در مترو گلبرگ-تبلیغات در مترو فدک-تبلیغات در مترو سبلان-تبلیغات در مترو شهید مدنی-تبلیغات در مترو امام حسین-تبلیغات در مترو دروازه شمیران-تبلیغات در مترو بهارستان-تبلیغات در مترو ملت-تبلیغات در مترو امام خمینی-تبلیغات در مترو حسن‌آباد-تبلیغات در مترو دانشگاه امام علی- تبلیغات درمترو میدان حر-تبلیغات درمترو نواب صفوی-تبلیغات درمترو آزادی-تبلیغات در مترو دانشگاه شریف-تبلیغات در مترو طرشت - تبلیغات درمترو صادقیه-تبلیغات در مترو وبنیاد-تبلیغات در مترو حسین‌آباد-تبلیغات در مترو هروی-تبلیغات در مترو شهید زین‌الدین-تبلیغات در مترو خواجه عبدالله انصاری-تبلیغات در مترو شهید صیاد شیرازی-تبلیغات در مترو شهید قدوسی-تبلیغات در مترو سهروردی-مترو شهید بهشتی-تبلیغات درمترو میرزای شیرازی-تبلیغات درمترو دکتر فاطمی-تبلیغات درمترو شهید کلاهدوز- تبلیغات در مترو نیروهوایی-تبلیغات درمترو نبرد -تبلیغات در مترو پیروزی-تبلیغات درمترو شیخ‌الرئیس-تبلیغات در مترو میدان شهدا-تبلیغات در مترو دروازه شمیران-تبلیغات در مترو دروازه دولت-تبلیغات در مترو فردوسی-تبلیغات در مترو ولیعصر-تبلیغات در مترو میدان انقلاب اسلامی-تبلیغات در مترو توحید-تبلیغات درمترو آزادی-تبلیغات درمترو دکتر حبیب‌الله-تبلیغات درمترو استاد معین-بیلبورد مترو میدان آزادی-بیلبورد مترو بیمه-تبلیغات در مترو شهرک اکباتان-تبلیغات در مترو اکباتان ارم سبز-تبلیغات در مترو صادقیه-تبلیغات در مترو اکباتان-تبلیغات در مترو ورزشگاه آزادی-تبلیغات در مترو چیتگر-بیلبورد بیدود- تبلیغات درایستگاه های بیدود- تبلیغات بدنه اتوبوس- اجاره استرابرد- تبلیغات درسی ال بی- تیزر سینمایی-تبلیغات درسینما آزادی-مجتمع تجاری-پارکینگ لاله- تیلیغات در پارکینگ لاله- بیلبورد تبلیغاتی در پاساژ کسا- بیلبورد تبلیغاتی در پاساژ تیراژه- تبلیغات در پاساژ کوروش-بیلبورد تبلیغات در جایگاه سوخت-تعرفه بیلبورد تبلیغات مترو-قیمت بیلبورد مترو-ماسک-کرونا-ویروس-توزیع ماسک تابلو مترو - تبلیغات تابلو مترو - تابلو مترو تهران - تابلو لایت باکس مترو - تابلو قطار - قیمت تابلو مترو -مجری تابلو مترو - هزینه تابلو مترو - تبلیغ تابلو مترو - تابلو مترو ایستگاه - اجاره تابلو مترو - طراحی تابلو مترو - تبلیغ در تابلو مترو - فروش تابلو مترو
09121039527