درباره راه آهن ایران
اکتبر 3, 2019

حمل و نقل ریلی کشور سالیانه حدود 30 میلیون مسافر را در سراسر کشور جا به جا می کند. ایستگاه راه آهن یکی از مهم ترین مراکز جا به جایی مسافر در کشور می باشد که روزانه ده ها هزاران نفر مسافر را پذیرا است.
مسافران قطار که از عموم خانواده هستند بازار هدف مطلوبی برای تبلیغ کالاهای مصرفی ، لوازم خانگی، مواد غذائی، لوازم آرایشی بهداشتی، صنایع دستی و فرش، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری می باشند.
با توجه به این که ارتفاع تابلوهای تبلیغاتی در ایستگاه راه آهن پائین و در دید اجباری بوده که این امر اثر تبلیغ بر روی مخاطب را افزایش داده است. فضای تبلیغاتی ایستگاه راه آهن بر خلاف تابلوهای تبلیغاتی در اتوبان ها و سطح شهر دارای مخاطب غیر تکراری می باشد و هر گونه تبلیغ و اطلاع رسانی افراد بیشتری از جامعه را پوشش می دهد و علاوه بر این قیمت و اجاره تابلو تبلیغاتی در ایستگاه راه آهن با توجه به هزینه های فراوان آن نسبت به سایر مکان ها مناسب تر می باشد.
هزینه مناسب برای جابه جایی مسافر، امکانات رفاهی برای استراحت و امنیت بالای سفر موجب می شود که مسافرت های خانوادگی در قطار بیشتر از سایر وسائل حمل ونقل صورت گیرد و لذا تبلیغ در ایستگاه راه آهن تأثیر مستقیم بر روی خانواده دارد که در بسیاری از خرید ها نقش اصلی را ایفا می کنند. انتخاب محیط مناسب در کنار محتوای تبلیغاتی می تواند موفقیت ما را در این زمینه تضمین نماید.
مؤسسه دانش تصویر هنر مجری انحصاری تبلیغات در مجموعه ورزشی تفریحی بام تهران و ایستگاه راه آهن تهران و مشهد، با در اختیار داشتن امکانات متعدد و متنوع رسانه های محیطی و پخش تیزر در ایستگاه های راه آهن آماده ارائه خدمات به شرکت های تولید کننده، نام ها و برندهای تجاری می باشد و این فرصت استثنایی را در اختیار صاحبان سرمایه قرار می دهد تا به معرفی خود و محصولا ت خود بپردازند و پیام های تبلیغاتی را بدون واسطه به دست مشتریان می رساند.

1. تردد بیش از هزاران نفر مسافر در شبانه روز
2. توقف طولانی مدت مسافران در ایستگاه راه آهن
3. حضور مسافران از سراسر کشور
4. دید مناسب تابلو ها
5. پایین بودن هزینه تبلیغات نسبت به سایر مکان ها
6. تنوع تابلو های تبلیغاتی

در دنیای امروز وجود پدیده های نوین و ابزارهای جدید فروش بایستی مد نظر قرار گیرد ، زیرا تنوع محصولات و وسعت گزینه ها باعث گستردگی سلیقه و انتخاب خریداران نیز شده است.
بنابراین با ایجاد تمایز بین ارائه خدمات به مشتریان که همراه با قابلیت تفهیم یک انفجار فکری در مشتریان ماندگار شده و شرایط تغییر سلیقه مشتری ما نسبت به سایر برند های رقیب فراهم سازد و از آن پس همواره قدران سرویس خوب و ویژه ای که برای ایشان تهیه کرده اید باشد.
تبلیغات در ایستگاه راه آهن و قطار یکی از زمینه هاست؛ نو بودن، حضور و توقف بلند مدت در حین سفر و استفاده همزمان از محصول در کنار تبلیغات، مزایای اختصاصی تبلیغات در ایستگاه ها و قطار ها می باشد.

3 دیدگاه

  1. بهنام گفت:

    سلام ممنون مطالبتون خیلی مفید بود

  2. نازنین گفت:

    اگر فایل پی دی افی از تعرفه تبلیغات دارین برام بفرستین لطفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *