۵ سوال برای بازآرایی دوباره استراتژی‌ های دیجیتال در دوران خیزش کووید۱۹
اکتبر 26, 2020

تعرفه فضاهای تبلیغاتی مترو

نقشه ایستگاه های مترو تهران

گرید بندی ایستگاه های مترو

 

قیمت تبلیغات مترو تهران


09121039527


برای دریافت تعرفه های مترو کلیک کنید

شرکت نگه نما با بیش از 30 سال سابقه کارگزار رسمی سازمان آگهی ها و تبلیغات روزنامه همشهری (صاحب رسانه مترو تهران)
برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09121039527 تماس حاصل کنید.
 
لایت باکس پله برقی مترو

لایت باکس پله برقی مترو

اگر بخواهیم فضاهای تبلیغاتی مترو را از نظر بازخورد دسته بندی کنیم به خیلی نکات باید دقت کنیم .هر تابلو تبلیغاتی مترو در جایگاه خودش دارای اهمیت است و برای انتخاب باید ببینیم مخاطب تبلیغات ما چه قشری از جامعه می باشد و همینطور بر اساس محتوای تبلیغاتی آن مخاطب برای دیدن و ارتباط گرفتن با تبلیغ چقدرزمان نیاز دارد.آیا محتوای تابلو فقط شامل یک شعار تبلیغاتی است؟ یا طراحی یک تصویر انتزاعی و یا از تصاویر سلبریتی ها استفاده شده که این ترفند های تبلیغاتی فقط جهت برندیگ یک کالا استفاده می گردد.

ولی اگر بخواهیم بر اساس آماراستقبال تابلوهای تبلیغاتی مترو دسته بندی داشته باشیم می توان به ترتیب زیر اشاره کرد:

-
تابلوهای لایت باکس کنار پله برقی
در درجه اول تابلوهای لایت باکس کنار پله برقی است که از پر طرفدارترین تابلوهای تبلیغاتی مترو می باشد. -
تابلوهای بنر دیواره های مترو
تابلوهای بنر دیواره های مترو نیز مورد استقبال زیاد برند ها خصوصا اصناف محلی و بومی است. -
تابلوهای داخل واگن های مترو
تابلوهای داخل واگن های مترو که به کتیبه های قطارهای مترو معروفند بیشتر مورد استقبال برند هایی هستند که محصولات متنوعی دارند و یا میخواهند محدوده بیشتری را از نظر مکانی به تبلیغات خود اختصاص دهند. -
تبلیغات بر روی بدنه قطار
تبلیغات بر روی بدنه قطار به دلیل متریال گران آن بیشتر مورد استفاده برندهای بزرگ و معروف می باشد و هر کسب و کاری توانایی مالی لازم را برای استفاده از این نو تبلیغات را ندارد.
تبلیغات بر روی گیت های ورود و خروج مسافران مترو
تبلیغات بر روی گیت های ورود و خروج مسافران مترو نیز بیشتر مناسب تبلیغات برندینگ می باشد.
 

اجاره تبلیغات مترو

رزرو تبلیغات مترو تهران و اجاره تبلیغات مترو کرج ، اعم از تبلیغات داخل واگن مترو ، اجاره تبلیغات ایستگاه مترو، تبلیغات بدنه قطارها و تبلیغات تابلوهای قطار و غیره توسط سامانه رزرواسیون کانون آگهی و تبلیغات نگه نما به آسانی قابل سفارش و اجرا می باشد.رزرو تبلیغات هرکدام از فضاهای گفته شده دارای ویژگی های متفاوتی است که در ادامه به مزایای تبلیغاتی هر کدام از فضاهای تبلیغاتی پرداخته میشود.
مترو جزء وسایل حمل و نقل عمومی است که بیشترین حجم مسافران را نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی جابه جا می کند.
همچنین توقف و فضای رسانه ای مترو و ایستگاه مترو نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی متفاوت است. بنابراین فضای تبلیغاتی ایده آلی را در اختیار ما قرار می دهد.
تابلو بنر مترو

تابلو های بنر مترو

 
تابلو های عمودی داخل واگن

تابلو های عمودی داخل واگن

رزرو تبلیغات مترو تهران


برای رزرو تابلوهای تبلیغاتی مترو تهران میتوانید از ساعت 9 صبح الی 9 شب با شماره تلفن های
02166918712
تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند شوید.

مترو تهران از سال 1377 شروع به کار کرد .مجموعه مترو تهران یکی از ارزان ترین شبکه های حمل و نقل عمومی جهان به حساب می آید .
مترو تهران و انشعابات آن به عنوان بزرگ ترین شبکه ریلی شهری خاورمیانه به حساب می آید .که دارای 7 خط اصلی است که 5 خط آن کاملا درون شهر تهران قرار دارد و یخشی از دو خط دیگر برون شهری می باشد. شمار واگن های فعال در مترو تهران حدود 1230 واگن است.
در خطوط ریلی مترو تهران روزانه 157 قطار در حال تردد هستند. و تعداد مسافرانی بالغ بر دو نیم ملیون نفر را در روز جابه جا می کنند.

رزرو تبلیغات مترو کرج


برای رزرو تابلوهای تبلیغاتی مترو کرج میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 11 شب با شماره تلفن
09121039527
تماس حاصل نمایید.

شهر کرج و حومه آن جمعیت حدودا 2 ملیون نفری دارد و یک شهر خوابگاهی به شمار می رود .که کارمندان و کارگران را هر روزه راهی شهر تهران جهت فعالیت های اقتصادی می نماید.
مترو کرج به تهران به منظور سهولت دسترسی این جمعیت انبوه به شهر تهران احداث شد. از سال 1380 رسما فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه طرح توجیهی جمعیت مسافر شهر کرج احداث خطوط شهری به تصویب رسیده است.
تبلیغات در مترو ولیعصر-تبلیغات در مترو میدان انقلاب اسلامی-تبلیغات در مترو توحید-تبلیغات درمترو آزادی-تبلیغات درمترو دکتر حبیب‌الله-تبلیغات درمترو استاد معین-بیلبورد مترو میدان آزادی-بیلبورد مترو بیمه-تبلیغات در مترو شهرک اکباتان-تبلیغات در مترو اکباتان ارم سبز-تبلیغات در مترو صادقیه-تبلیغات در مترو اکباتان-تبلیغات در مترو ورزشگاه آزادی-تبلیغات در مترو چیتگر-بیلبورد بیدود- تبلیغات درایستگاه های بیدود- تبلیغات بدنه اتوبوس- اجاره استرابرد- تبلیغات درسی ال بی- تیزر سینمایی-تبلیغات درسینما آزادی-مجتمع تجاری-پارکینگ لاله- تیلیغات در پارکینگ لاله- بیلبورد تبلیغاتی در پاساژ کسا- بیلبورد تبلیغاتی در پاساژ تیراژه- تبلیغات در پاساژ کوروش-بیلبورد تبلیغات در جایگاه سوخت-تعرفه بیلبورد تبلیغات مترو-قیمت بیلبورد مترو-ماسک-کرونا-ویروس-توزیع ماسک-تبلیغات در مترو ملت-تبلیغات در مترو امام خمینی-تبلیغات در مترو حسن‌آباد-تبلیغات در مترو دانشگاه امام علی- تبلیغات درمترو میدان حر-تبلیغات درمترو نواب صفوی-تبلیغات درمترو آزادی-تبلیغات در مترو دانشگاه شریف-تبلیغات در مترو طرشت - تبلیغات درمترو صادقیه-تبلیغات در مترو وبنیاد-تبلیغات در مترو حسین‌آباد-تبلیغات در مترو هروی-تبلیغات در مترو شهید زین‌الدین-تبلیغات در مترو خواجه عبدالله انصاری-تبلیغات در مترو شهید صیاد شیرازی-تبلیغات در مترو شهید قدوسی-تبلیغات در مترو سهروردی-مترو شهید بهشتی-تبلیغات درمترو میرزای شیرازی-تبلیغات درمترو دکتر فاطمی-تبلیغات درمترو شهید کلاهدوز- تبلیغات در مترو نیروهوایی-تبلیغات درمترو نبرد -تبلیغات در مترو پیروزی-تبلیغات درمترو شیخ‌الرئیس-تبلیغات در مترو میدان شهدا-تبلیغات در مترو دروازه شمیران-تبلیغات در مترو دروازه دولت-تبلیغات در مترو فردوسی-تبلیغات مترو دکتر شریعتی -تبلیغات مترو میرداماد-تبلیغات مترو شهید حقانی-تبلیغات مترو شهید همت-تبلیغات مترو مصلی-تبلیغات در مترو شهید بهشتی-تبلیغات در مترو شهید مفتح-تبلیغات در مترو هفت تیر-تبلیغات در مترو طالقانی-تبلیغات در مترو دروازه دولت-تبلیغات مترو سعدی-تبلیغات مترو امام خمینی-تبلیغات مترو پانزده خرداد-تبلیغات مترو خیام-تبلیغات مترو مولوی-تبلیغات مترو شوش-تبلیغات مترو ترمینال جنوب-تبلیغات مترو خزانه-تبلیغات مترو علی‌آباد-تبلیغات مترو جوانمرد قصاب-تبلیغات مترو شهرری-تبلیغات مترو باقرشهر-تبلیغات در مترو شاهد-تبلیغات مترو حرم مطهر-تبلیغات در مترو کهریزک-تبلیغات مترو فرهنگسرا-تبلیغات مترو تهرانپارس-تبلیغات مترو شهید باقری-تبلیغات در مترو دانشگاه علم و صنعت-تبلیغات در مترو سرسبز-تبلیغات در مترو گلبرگ-تبلیغات در مترو فدک-تبلیغات در مترو سبلان-تبلیغات در مترو شهید مدنی-تبلیغات در مترو امام حسین-تبلیغات در مترو دروازه شمیران-تبلیغات در مترو بهارستان-تبلیغات درایستگاه مترو-تبلیغات در مترو-تبلیغات در مترو تهران-آگهی درمترو-آگهی در مترو-تبلیغات درمترو-تبلیغات مترو-تبلیغات در متروتهران-لایت باکس مترو-دستگیره واگن قطار-مترو-قیمت مترو-قیمت تیلیغات مترو-قیمت آگهی مترو-مزایای تبلیغات در مترو-مجری انحصاری تبلیغات مترو-هزینه تبلیغات در مترو مشهد-تبلیغات داخل واگن مترو-نما آگهی مترو-بیلبورد مترو-مترو تهران-تبلیغات درمترو نبرد-تبلیغات درمترو تجریش-تبلیغات درمترو انقلاب-تبلیغات درمترو ملت-تبلیغات در مترو دروازه شمیران-تبلیغات در مترو15خرداد-تبلیغات در مترو تجریش-تبلیغات در مترو قیطریه-تبلیغات در مترو شهید صدر-نقشه مترو-نقشهمترو-naghshe metro-keai ljv,-تبلیغات در مترو قلهک-