کانون آگهی "نگه نما" حامی موسسه های خیریه

 
همکاری با مرکز دیالیز سوده
همکار افتخاری مرکز درمانی خیریه سوده، فردی است نیکوکار و داوطلب که بدون توقعات مادی و با انگیزه‌ی اثرگذاری اجتماعی و مطابق با پتانسیل‌ها و علاقه‌مندی‌های خود در یکی از پروژه‌های شبکه نقش آفرینی کرده و مجموعه را در دستیابی به اهدافش یاری می‌نماید.
کانون نگه نما با ظرفیت های تبلیغاتی که در اختیار دارد می کوشد تا در نیل به اهداف آن مجموعه گامی برداشته باشد.

هدف اولیه از ساخت و راه اندازی این مرکز، خدمت به بیماران همودیالیزی منطقه بوده و فعالیت خود را با ظرفیت ۳۴ دستگاه دیالیز آغاز نموده و در حال حاضر به عنوان بزرگ ترین مرکز همودیالیز جنوب تهـــران با برخورداری از ۶۵ تخت و دستگـــاه در سه شیفت صبح ، عصر و شب خدمات درمانی کاملا رایگان به بیش از ۴۰۰ نفر بیمار ثابت مبتلا به نارسایی مزمن کلیه ارائه می دهد .

این مرکز که در جنوب غــربی تهــران واقع گــردیده ، یکی از مراکــزی است کــه به همت سرکار خانم فاطمه هاشمی و حمایتهای دولت و افراد خیر تأسیس و تاکنون توانسته است بعنوان یکی از بزرگترین و بهترین مراکز درمانی ویژه بیماران خاص نقش مهمی در درمان بیماری و التیام آلام مبتلایان به بیماریهای خاص منطقه ایفاء نماید.در صورت تمایل به عضویت با شماره تماس ۵۴۴۶۹-۰۲۱ داخلی ۲۰۶ ، ۰۹۱۲۷۲۹۳۸۰۰ و یا به صورت حضوری به واحد مدیریت مراجعه نمایید.
حمایت از ساخت بزرگترین مجتمع درمانی بیماران خاص

برای دیدن وب‌سایت سوده کلیک کنیدمؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان با نام اختصاری “ محک ” از سال 1370 و با شماره ثبت 6567 در قـالب یک سـازمان غیر انتفاعی- غیر دولتی با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در طـول 27 سال فعـالیت، محک بـا بهره‌گیری از کمک‌های انسان دوستانه مردم نیکوکار و همراهی مدیران نیک اندیش و تلاش پیگیر نیروهای داوطلب و موظف خود به موفقیت‌های چشمگیری در حوزه‌های امور خیریه، درمان و تحقیقات دست یافته است و به یکی از قطب‌های درمان در خاورمیانه تبدیل شده است.

محک تا پایان سال 95 بیش از 27000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان‌های معتبر بین‌المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.