ون پروموشن

و

سمپلینگ


 
 
 
 
 
01ed6a74-2f24-45ee-b1a4-4c1bf22334b8

ون تبلیغاتی

تلاش ما در کمپین خودروهای تبلیغاتی این بوده است که با عنایت به سگمنت بازار و تارگت گروه، نحوه نمایش خودرو در محیط های مرتبط باشد،در کمپین ون های تبلیغاتی یا همان ون های برندد شده ما ابتدای امر مجوز های لازم را از سازمانهای مربوطه قانونی اخذ می نماییم.

سپس اقدام به طراحی و نصب برچسب روی خودرو و حتی تغییر رنگ خودرو می نماییم و قبل از شروع پروژه با هم اندیشی شرکت کارفرما پلن اجرایی،مسیر بندی روزانه خودروها، سناریو اجرایی و …. مشخص می گردد،معمولا برای هر خودرو ون ۳ نفر نیروی پروموتر و سمپلر خانم و ۳ نفر نیروی آقا بعنوان سوپروایزر در نظر گرفته می شود و چنانچه محصول مرتبط نیاز به سمپلینگ داشته باشد ملزومات اجرایی از قبیل کانتر تبلیغاتی،کوله های تبلیغاتی،اسکوتر تبلیغاتی و …. به کار گرفته می شود.
 

ون تبلیغاتی همراه با سمپلینگ و پروموشن

سمپل کردن یا سمپلینگ محصولات یکی از شیوه های رایج تبلیغاتی در کشورمان است؛ شیوه ای که این روزها برندها سعی دارند جلوه بهتری به آن بدهند. کانون نگه نما این روزها به طور گسترده در حال استفاده از ون های تبلیغاتی در کنار پروژه های سمپلینگ و پروموشن برند ها در سراسر کشور است. چرا که ون تبلیغاتی با در نظر گرفتن طراحی چشم نواز و بازدید عمومی بسیار زیاد , اثر بخشی فوق العاده ای در پروژه های اجرایی کانون نگه نما داشته است . نگه نما با هدف آگاه سازی مخاطبان نسبت به مصرف این دسته از محصولات، کمپینی را اکران کرده که سمپلینگ و پروموشن نیز جزیی از این کمپین وسیع است. کمپین مورد نظر و المان های استفاده شده در سمپلینگ بر روی برندینگ تاثیر بسیاری خواهند گذاشت.
59bb3cce-c981-4a19-b1dd-21296dc6dedf