تعریف گرافیک
اکتبر 3, 2019
۵ سوال برای بازآرایی دوباره استراتژی‌ های دیجیتال در دوران خیزش کووید۱۹
اکتبر 26, 2020

تبلیغات روی بدنه قطار مترو

ابتدا، مختصرا به برخی از ویژگی های اصلی و مهم استفاده از تابلوهای تبلیغاتی در مترو می‌پردازیم:


تعداد مخاطب:

روزانه ۴ میلیون مسافر از طریق مترو جابه‌جا می‌شوند؛ بنابراین ایستگاه‌های راه آهن و مترو از ظرفیت بالایی برای جلب توجه مخاطبان برخوردارند.


نزدیکی فاصله تابلو:

تبلیغات در راه آهن و مترو روش موثری برای شرکت‌هایی به حساب می‌آید که به فکر شیوه‌های تبلیغاتی برای جذب مشتریان بالقوه و افزایش سهم خود در بازار هستند. این کار به شما این فرصت را می‌دهد تا برند خود را در معرض چشم خریدارانی قرار دهید که وقت مناسب برای مطالعه پیام تبلیغاتی شما دارند – که در مترو اینطور هم هست. این شیوه نسبت به آگهی‌های کوتاه و اجباری که مخاطبین تلویزیون ناچار به مشاهده آن هستند برتری زیادی دارد.
نصب سازه های هم قد مشتری، شعار "در کنارتان هستیم" را به واقعیت تبدیل می‌کند.


تکرارآگهی (حک برند درذهن مشتری):

شیوه واگذاری فضاهای تبلیغاتی داخل ایستگاه های مترو به شکلی برنامه ریزی شد که در هر طرف ایستگاه، کلیه فضاهای ارزشمند آن مانند مداخل ورودی (راه پله ،آسانسور)، سالن عمومی و سکوی انتطار، به یک برند اختصاص پیدا کند؛ بطوری که با ایجاد یک فضای مجازی ( مانند یک غرفه در نمایشگاه ) ضمن معرفی کلیه محصولات ، محیط برای مشتری تداعی کننده فضای مورد نظر صاحب آگهی باشد. در نتیجه در این فضا ضمن برندینگ ، محصولات ومزیتهای آن مکررا برای متقاعد کردن مشتریان به خرید، به نمایش در می آید. تکرار آگهی، به خصوص برای مسافران مترو که به‌طور روزانه از آن استفاده می‌کنند، باعث ماندگاری و تاثیر بیشتر آن در ذهن مسافران می‌شود.


مقابله با ترافیک تبلیغاتی با انحصار تبلیغات یک ایستگاه:

با توجه به اینکه هریک از برندها در بازار، مشتریان خاص خود را دارند و از جایگاه متفاوتی برخوردارمی باشند ممکن است یکدیگر را تحت شعاع قراردهند ولی در قطار این مشکل را که دغدغه اکثر مدیران می باشد با انحصار فضای تبلیغاتی به یک برند، حل شده و ازطرف دیگر جلوی سردرگمی و خستگی بیننده را که در فضاهای پر ترافیک تبلیغات، ایجاد می شود را گرفتیم.

در نتیجه،

1. انتخاب خط مورد نظر مترو با توجه به سطح محصول یا خدمات

2. ارزانی نسبت به بعضی از رسانه های دیگر - ازجمله : تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات بیلبورد، اسپانسرینگ

3. سرعت آهسته پله برقی که باعث می شود ناخودآگاه، افراد به این تابلوها نگاه کنند. و ابعاد بزرگ که از دور هم کاملا مشخص می باشد.

همگی یک فضای ایده آل تبلیغاتی را برای پیشرفت شما تهیه می‌کنند.

 
3 لایت باکس

انتخاب استراتژی تبلیغات


اداره یک کسب و کار به همین راحتی نیست. شما باید بهترین استراتژی های بازاریابی را پیدا کنید که برای رشد و ثبات آن مفید باشد. یکی از مهمترین و مهمترین مواردی که باید در نظر بگیرید روش تبلیغاتی یا مدیومی است که برای تجارت خود استفاده خواهید کرد.
با یک استراتژی بازاریابی درست و موثر ، می توانید آگاهی و شناخت برند را بهبود ببخشید. علاوه بر این ، این استراتژی ها به ایجاد وفاداری و اعتماد کمک می کنند. اصولاً روش های تبلیغاتی را می توان در محیط داخلی و خارجی انجام داد. اگر قصد استفاده از تبلیغات در فضای باز را دارید ، باید به دنبال بهترین نقاط برای ارسال تبلیغات خود باشید. به این ترتیب ، برند شما شانس بیشتری برای انتشار پیدا می کند. ... خوب ، اگر به دنبال بهترین نقاط برای تبلیغات در فضای باز خود هستید ، می توانید تبلیغات در مترو را انتخاب کنید.
در اینجا لیستی از ماکت های تبلیغات مترو وجود دارد که به شما کمک می کند تبلیغات مطلوب و شگفت انگیز مترو را ارائه دهید. شما به عنوان یک صاحب مشاغل ، همیشه باید بهترین مکان را برای نمایش تبلیغات خود جستجو کنید. باید محلی باشد که بتوانید به مخاطبان انبوه دسترسی پیدا کرده و مشتریان بالقوه خود شوید. در همین حال ، طراحی تبلیغات شما باید همیشه یکپارچه ، واضح و خوانا باشد. هنگام تصمیم به تبلیغات ، اطمینان حاصل کنید که جزئیات مهمی را که مشتریان بالقوه شما باید بدانند ، آورده اید. بنابراین ، آیا شما می خواهید یک محصول جدید معرفی کنید ، مشتری جذب کنید ، اعتبار و آگاهی از نام تجاری را بهبود ببخشید، تبلیغات در مترو همواره سودمند است.
مترو مکانی عالی برای به نمایش گذاشتن تبلیغات شما است زیرا به بخشی از زندگی روزمره مسافران تبدیل می شود. همانطور که نشان ، نام شرکت و یا استفاده از رنگ بندی خود را نشان می دهید ، مردم به راحتی با نام تجاری شما آشنا می شوند. بنابراین ، شانس شناخته شدن شما را افزایش می دهد و از رقابت جدا می شود.
برای ایجاد بهترین تبلیغ ممکن ، می توانید از ماکت تبلیغات مترو استفاده کنید و طرح های خود را بررسی کنید. با این کار ، قبل از نصب طرح های خود در مکان های تبلیغاتی مترو ، روش آزمایش هوشمندانه ای پیدا می کنید. برای کمک به شما، این لیست از ماکت های تبلیغاتی مترو را انتخاب کردیم. در این لیست می توانید سبک های مختلفی از تبلیغات ، صحنه های مختلف و موقعیت های مختلف نمایش تبلیغات خود را به روشی عالی پیدا کنید. به طور خاص ، شما می توانید تبلیغات خود را در یک نمایش افقی و عمودی با اندازه ها و ظاهر متفاوت نمایش دهید. اما از هر کدام از این مدل های تبلیغاتی مترو استفاده می کنید، مطمئناً آنها به اندازه کافی عالی هستند که می توانند طراحی تبلیغات شگفت انگیزی را ارائه دهند. بنابراین ، این لیست از تبلیغات تبلیغاتی مترو را بررسی کنید و هرگز این نوع تبلیغات در مترو را از دست ندهید.
 
unnamed (3)

برندد کردن بدنه قطار بوسیله نصب استیکر

001 4

دستگیره های داخل واگن ها

8 لایت باکس

بیلبورد روی دیوار راهروی مترو

9 لایت باکس

لایت باکس راهروهای مترو

اجاره تبلیغات مترو


رزرو تبلیغات مترو تهران و اجاره تبلیغات مترو کرج ، شامل تبلیغات داخل واگن مترو ، اجاره تبلیغات ایستگاه مترو، تبلیغات بدنه قطارها و تبلیغات لایت باکس های پله برقی و بنر های داخل ایستگاه توسط سامانه رزرواسیون آنلاین کانون نگه نما به آسانی قابل سفارش و اجرا می باشد.رزرو تبلیغات هرکدام از فضاهای گفته شده دارای ویژگی های متفاوتی است که در ادامه به مزایای تبلیغاتی هر کدوم پرداخته میشود.مترو جزء وسایل حمل و نقل عمومی است که بیشترین حجم مسافران را نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی جابه جا می کند. همچنین طولانی بودن سفر در مترو نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی بیشتر است. بنابراین فضای تبلیغاتی گسترده ای را در اختیار ما قرار می دهد.

تبلیغات ایستگاه مترو


ساختمان ایستگاه مترو یک فضای بسیار گسترده است که دارای بخش های مختلفی می باشد که قسمتهایی از دیواره ها و فضاها جهت رزرو تبلیغات مترو شامل بک لایت و بنر های تبلیغاتی مربوط به تبلیغات ایستگاه مترو در نظر گرفته شده است.
زمانی که وارد ایستگاه مترو شده و پله های مترو را با پله برقی یا پله پایین می رویم با دو فضای دیوار کنار پله برقی و پاگرد مواجه می شویم که فضاهای مناسبی برای نصب تبلیغات روبرو می شویم که به آن لایت باکس مترو می گویند.
تبلیغات ایستگاه مترو به همین مورد ختم نمی شود بعد از پله ها به گیت های ورودی و خروجی می رسیم که دیواره گیت ها جهت تبلیغات استیکر با ابعاد کوچک مورد استفاده قرار میگیرند.
بعداز پیمودن پله ها با همان فضای تبلیغات ایستگاه مترو به سکوی انتظار می رسیم که دارای دیوار های طویلی می باشد که فضای مناسبی برای نصب تابلو های و کتیبه های تبلیغاتی می باشد.


تبلیغات درون مترو


مترو دارای بخش های مختلفی می باشد از زمانیکه به ایستگاه مترو وارد می شویم . از پله برقی پایین می اییم به سمت گیت می رویم ، یا کارت بلیط خود را شارژ می کنیم . وارد می شویم به سالن انتظار و روی نیمکت به انتظار مترو می نشینیم تا زمانی که وارد قطار میشویم روی صندلی می نشینیم یا از دستگیره های مترو میگیریم تا به مقصد برسیم و مجددا همان مراحل را طی کنیم و از ایستگاه خارج شویم فضاهای مختلفی در معرض دید ما قرار می گیرد .

تعرفه تبلیغات در مترو


تعرقه تبلیغات در مترو بسته به مکان انتخابی تبلیغات اعم از داخل واگن مترو و یا تبلیغات روی بدنه قطار یا تبلیغات در ایستگاه مترو متفاوت می باشد ، نوع سازه ای که برای تبلیغ استفاده می شود اعم از تابلوو و کتیبه یا لایت باکس ها و همچنین ابعاد بنر طراحی شده جهت تبلیغ همگی بر قیمت تبلیغات در مترو موثر هستند جهت در یافت راهنمایی برای رزرو تبلیغات مترو با ما در ارتباط باشید.
این فضاها که شامل داخل واگن مترو ، دیواره های ایستگاه مترو ، بدنه مترو ، دستگیره مترو ، شیشه های پله برقی و غیره می شوند. بهترین مکان ها برای تبلیغات محصولات و برندهای مختلف به حساب می آیند.

تبلیغات داخل واگن مترو


فضای داخلی واگن های مترو(کتیبه های داخل واگن) بهترین فضا برای تبلیغات برندینگ به حساب می آید . داخل واگن مترو ، فضایی است که هر مسافر از 5 دقیقه تا نیم ساعت با آگهی شما برخورد دارد . بنر های عمودی و کوچک بهترین گزینه برای تبلیغات داخل واگن مترو هستند. علاوه بر تبلیغات روی دیواره مترو با استفاده از بنر ها تبلیغاتی ، تبلیغات دستگیره های مترو نیز یک روش مرسوم و با بازدهی مناسب است که هر چقدر خلاقانه تر انجام شود توجهات بیشتری را به سمت خود جلب مینماید.

تبلیغات روی بدنه مترو


متوسط طول یک قطار شهری 100 متر است . 5 واگن 20 متری با ارتفاع تقریبی 3.7 متر که فضای بسیار مناسبی را جهت تبلیغات محیطی ایجاد می کند .
همان طور که در بخش رزرو تبلیغات مترو تهران گفتیم روزانه دو و نیم میلیون مسافر با مترو شهری سفر می کنند و قطار های شهری در معرض دید انبوه افرادی است که در ایستگاه منتظر قطار هستند.
تبلیغات روی بدنه مترو یک گزینه مناسب برای انواع کسب و کار ها و خدمات به حساب می آید.

پژوهشی در ارتباط با اثر بخشی تبلیغات در مترو

اهداف پژوهش: بررسی اثر بخشی تبلیغات مترو درون شهری بر مخاطب از دید مسافران مترو.
اهداف پژوهش: بررسی اثر بخشی تبلیغات مترو درون شهری بر مخاطب از دید مسافران مترو. روش پژوهش: پیمایشی و استفاده از پرسش نامه. محتوای اصلی: مترو، به واسطه خصوصیات بالقوه آن که تحت پوشش قرار دادن تعداد زیادی از مسافرین است، دارای جذابیت خاصی برای تبلیغ کنندگان است. به طوری که توجه بسیاری از برندها به آن، بعنوان یک رسانه تبلیغاتی، جلب شده است. اما تحت پوشش قرار دادن تعداد بیشتر مخاطبین، به معنای اثرگذاری بیشتر آگهی نیست. باید توجه داشت که انسان امروزه، زیر بمباران شدید تبلیغات زندگی می کند. به طوری که مواجهه با تبلیغات، جزئی ضروری از زندگی روزمره وی محسوب می شود. مواجهه با تبلیغات گوناگون باعث شده است تا مخاطب امروز، در تصمیم گیری خود برای خرید دقت بیشتری کند. جامعه آماری این پژوهش کلیه مسافران مترو تهران می باشند، که با توجه به فرمول کوکران در نهایت حجم نمونه برابر با 384 نفر بدست آمد.، روش نمونه گیری در این پژوهش به صورت تصادفی غیراحتمالی (در دسترس) بوده است که بر این اساس شیوه تکمیل پرسشنامه بصورت مراجعه حضوری متروی تهران و دریافت پاسخ های پرسشنامه از مسافران در ایستگاههای اصلی تردد مترو (ایستگاه صادقیه- ایستگاه امام خمینی(ره)- و ایستگاه میرداماد) در طول هفته اول آذرماه بوده است. نتیجه کلی: با توجه به نتایجی که به دست آمد می توان گفت با وجودی که تبلیغات مترو توجه بیشتر مسافرین را به خود جلب کرده است، اما این افراد تحت تأثیر تبلیغات مترو کالایی را خریداری نکرده اند.همچنین از میان تبلیغات مختلف ارائه شده در مترو، تبلیغات دستگیره های داخل واگن ها، بیشتر از بقیه تبلیغات نظر افراد را به خود جلب کرده است. از میان عوامل اثرگذار بر تبلیغات تابلوهای مترو شامل طرح، شعار تبلیغاتی، رنگ، دیدن به دفعات مکرر، اندازه تابلوها و استفاده از نمادها و سمبل ها، مسافران عامل رنگ و تکرار را موثرترین عامل در تبلیغات مترو دانسته اند.
فراواقع گرایی ، تبلیغات تجاری ، تبلیغات فراواقع
فراواقع گرایی (Surrealism ) در شاخه های مختلف از جمله ادبیات، سینما، هنرهای تجسمی بخصوص تبلیغات بروز کرده است و همواره با استفاده از تکنیک هایی نظیر مشابهت، مجاورت و تباین، توانسته نظر مخاطبین را به خود جلب کند. این مساله که تا چه حد فراواقع گرایی توانسته در تبلیغات بیلبورد از نظر مخاطبین موفق جلوه کند و به اهداف اصلی تبلیغات که برقراری ارتباط، ماندگاری در ذهن و ترغیب مخاطب است، نزدیک شود، سوال مد نظر پژوهش حاضر است. فرض بر این است که در جوامع امروزی با توجه به تعدد کالا و تبلیغات، مخاطب با دیدن تبلیغی که دور از واقعیت و زندگی روزمره باشد، ارتباط بیشتری برقرار می کند. همچنین دیدن تصاویری که غیرمنتظره است، ماندگاری در ذهن را در پی خواهد داشت. پژوهش حاضر با بهره گیری از روش توصیفی – تحلیلی و شیوه جمع آوری اطلاعات به صورت کتابخانه ای و میدانی، به بررسی بازتاب تبلیغات فراواقع گرا در بین مخاطبین عام (10 سال تا 50 سال بالاتر) که به جهت بررسی اینگونه تبلیغات در گروه های سنی مختلف، به پنج گروه تقسیم شدند، می پردازد. نتایج حاصل نشان می دهد، این سبک علاوه بر ایجاد شوکی خوشایند در مخاطبین، موفق تر شناخته می شود ولی از نظر جلب اعتماد آنها، نتوانسته نسبت به سایر موارد موفق عمل کند.
کلمات کلیدی
تبلیغات درایستگاه مترو-تبلیغات در مترو-تبلیغات در مترو تهران-آگهی درمترو-آگهی در مترو-تبلیغات درمترو-تبلیغات مترو-تبلیغات در متروتهران-لایت باکس مترو-دستگیره واگن قطار-مترو-قیمت مترو-قیمت تیلیغات مترو-قیمت آگهی مترو-مزایای تبلیغات در مترو-مجری انحصاری تبلیغات مترو-هزینه تبلیغات در مترو مشهد-تبلیغات داخل واگن مترو-نما آگهی مترو-بیلبورد مترو-مترو تهران-تبلیغات درمترو نبرد-تبلیغات درمترو تجریش-تبلیغات درمترو انقلاب-تبلیغات درمترو ملت-تبلیغات در مترو دروازه شمیران-تبلیغات در مترو15خرداد-تبلیغات در مترو تجریش-تبلیغات در مترو قیطریه-تبلیغات در مترو شهید صدر-تبلیغات در مترو قلهک-تبلیغات مترو دکتر شریعتی -تبلیغات مترو میرداماد-تبلیغات مترو شهید حقانی-تبلیغات مترو شهید همت-تبلیغات مترو مصلی-تبلیغات در مترو شهید بهشتی-تبلیغات در مترو شهید مفتح-تبلیغات در مترو هفت تیر-تبلیغات در مترو طالقانی-تبلیغات در مترو دروازه دولت-تبلیغات مترو سعدی-تبلیغات مترو امام خمینی-تبلیغات مترو پانزده خرداد-تبلیغات مترو خیام-تبلیغات مترو مولوی-تبلیغات مترو شوش-تبلیغات مترو ترمینال جنوب-تبلیغات مترو خزانه-تبلیغات مترو علی‌آباد-تبلیغات مترو جوانمرد قصاب-تبلیغات مترو شهرری-تبلیغات مترو باقرشهر-تبلیغات در مترو شاهد-تبلیغات مترو حرم مطهر-تبلیغات در مترو کهریزک-تبلیغات مترو فرهنگسرا-تبلیغات مترو تهرانپارس-تبلیغات مترو شهید باقری-تبلیغات در مترو دانشگاه علم و صنعت-تبلیغات در مترو سرسبز-تبلیغات در مترو گلبرگ-تبلیغات در مترو فدک-تبلیغات در مترو سبلان-تبلیغات در مترو شهید مدنی-تبلیغات در مترو امام حسین-تبلیغات در مترو دروازه شمیران-تبلیغات در مترو بهارستان-تبلیغات در مترو ملت-تبلیغات در مترو امام خمینی-تبلیغات در مترو حسن‌آباد-تبلیغات در مترو دانشگاه امام علی- تبلیغات درمترو میدان حر-تبلیغات درمترو نواب صفوی-تبلیغات درمترو آزادی-تبلیغات در مترو دانشگاه شریف-تبلیغات در مترو طرشت - تبلیغات درمترو صادقیه-تبلیغات در مترو وبنیاد-تبلیغات در مترو حسین‌آباد-تبلیغات در مترو هروی-تبلیغات در مترو شهید زین‌الدین-تبلیغات در مترو خواجه عبدالله انصاری-تبلیغات در مترو شهید صیاد شیرازی-تبلیغات در مترو شهید قدوسی-تبلیغات در مترو سهروردی-مترو شهید بهشتی-تبلیغات درمترو میرزای شیرازی-تبلیغات درمترو دکتر فاطمی-تبلیغات درمترو شهید کلاهدوز- تبلیغات در مترو نیروهوایی-تبلیغات درمترو نبرد -تبلیغات در مترو پیروزی-تبلیغات درمترو شیخ‌الرئیس-تبلیغات در مترو میدان شهدا-تبلیغات در مترو دروازه شمیران-تبلیغات در مترو دروازه دولت-تبلیغات در مترو فردوسی-تبلیغات در مترو ولیعصر-تبلیغات در مترو میدان انقلاب اسلامی-تبلیغات در مترو توحید-تبلیغات درمترو آزادی-تبلیغات درمترو دکتر حبیب‌الله-تبلیغات درمترو استاد معین-بیلبورد مترو میدان آزادی-بیلبورد مترو بیمه-تبلیغات در مترو شهرک اکباتان-تبلیغات در مترو اکباتان ارم سبز-تبلیغات در مترو صادقیه-تبلیغات در مترو اکباتان-تبلیغات در مترو ورزشگاه آزادی-تبلیغات در مترو چیتگر-بیلبورد بیدود- تبلیغات درایستگاه های بیدود- تبلیغات بدنه اتوبوس- اجاره استرابرد- تبلیغات درسی ال بی- تیزر سینمایی-تبلیغات درسینما آزادی-مجتمع تجاری-پارکینگ لاله- تیلیغات در پارکینگ لاله- بیلبورد تبلیغاتی در پاساژ کسا- بیلبورد تبلیغاتی در پاساژ تیراژه- تبلیغات در پاساژ کوروش-بیلبورد تبلیغات در جایگاه سوخت-تعرفه بیلبورد تبلیغات مترو-قیمت بیلبورد مترو-ماسک-کرونا-ویروس-توزیع ماسک

33 دیدگاه

 1. منتظری گفت:

  من بابت تبلیغات در ایستگاه مترو کرج تماس میگیرم کسی پاسخگو نبود.

 2. samaneh گفت:

  سلام و خسته نباشید بابت تبلیغات مترو نبرد کنار پله برقی میخواستم اطلاعات بهم بدید ممنون

  • نگه نما گفت:

   مترو نبرد جزو ایستگاه های گرید B هست و قیمت لابت باکس های کنار پله برقی آن ماهیانه ۵ میلیون تومان بوده که بدلیل جشنواره تابستانه تا پایان شهریور ۳۰ درصد تخفیف لحاظ میشه.

 3. isjdnekkdn گفت:

  سلام من میخوام در مورد شرایط تبلیغات مترو حسن آباد و تبلیغات در متروی امام خمینی بدونم. چجوریه؟ مدارک لازمه؟

  • نگه نما گفت:

   سلام وست عزیز
   تابلوهای ایستگاه حسن آباد تا آخر برج ۷ پر هست و ولی تو ایستگاه امام خمینی هم لایت باکس کنار پله برقی داریم هم بنر روی دیوار سکوی ایستگاه.مدارک هم مجوز های لازمه کسب و کارتون هست مثه جواز یا پروانه بهره برداری یا مجوز تولید که با توجه به نوع کسب و کار فرق داره

 4. سپهر گفت:

  سلام تو ایستگاه مترو امام خمینی تابلو خالی دارین؟

  • نگه نما گفت:

   ایستگاه امام خمینی جزو بزرگترین ایستگاه هاست و خوشبختانه تعداد تابلوهاش زیاده و بله خالی هم داریم.لطفا با شماره تماس سفارش آگهی مترو تماس حاصل فرمایید.۶۶۹۱۸۷۱۲

 5. sky گفت:

  آیا تبلیغات در مترو مجوز ارشاد میخواد؟و آیا میتوان با جواز کسب تبلیغات در مترو انجام داد؟

  • نگه نما گفت:

   بله تو کشور ما هر نوع تبلیغات محیطی باید مجوز ارشاد بگیره.بله با جواز کسب هم میشه مجوز گرفت .نگران نباشید وظیفه گرفتن مجوز با ماست و این کار رو تیم ما در اسرع وقت انجام میده

 6. afshan kala گفت:

  تو منطقه چهار دانگه کارگاه تولیدی صنعتی داریم.تو این محدوده ایستگاهی هست که تبلیغات در مترو داشته باشیم

 7. محمد گفت:

  لطفاً در مورد فضاهای مناسب و ممکن،برای اکران آگهی در اسفندماه سال جاری توضیحاتی بفرمائید

 8. لطفا پروپوزال تبلیغات راه آهن مشهد رو برام ارسال بفرمایید.ممنون

 9. فریبا مرشدی گفت:

  سلام خداقوت اگر بخواهیم برای بازار کویتیهای بزرگ رضا پانزده خرداد طبقه منفی دو که الان بتازگی طلا فروشی شده تو ایستگاه پانزده خرداد وامام میخواستم تو دیوار سکوی انتظار بفرمایید چقدر هزینه اش میشه در واقع برای اطلاع سانی که مردم بدونن این طبقه منفی دو از پوشاک طلا فروشی شده لطفا راهنمایی ام بفرمایید سپاس

  • نگه نما گفت:

   تابلو های لایت باکس و بنر روی سکوی ایستگاه پانزده خرداد تا پایان ۱۴۰۱ پر هست ولی یه فضای جدید ایجاد کردیم تو حریم ریلی سکو به متراز ۱ متر در ۳۵ متر مربع که میتونه هم یک تکه باشه هم چند تکه….برای توضیحات بیشتر تماس بگیرین

 10. خدایاری گفت:

  سلام وققتون بخیر. میخواستم راجب لایت باکس های کنار پله برقی مترو میدان انقلاب اطلاعات بگیرم.
  لایت باکس های وسط خالی هستن؟

 11. misli az گفت:

  Thank you very much for detailed information

 12. پوریا گفت:

  سلام و وقت بخیر- لایت باکس ایستگاه مترو سعدی خالی دارید؟

 13. پوریا گفت:

  سلام وقتتون بخیر- ایستگاه سعدی لایت باکس خالی دارید؟

  • صادقیه گفت:

   بله ایستگاه سعدی تازه به لیست ایستگاه های ما اضافه شده و اینشالله از تیر ماه اکران های لایت باکس ،بنر های سکو، گیت، بدنه پله برقی و جریم ریلی شروع خواهد شد.

 14. حسن صبوری گفت:

  اطلاعات در مورد دستگیره های مترو رو میخواستم اینکه حداقل سفارش چند تاست و تو چن تا قطار میشه پخشش کرد یا فقط یه قطار

 15. حسن صبوری گفت:

  تابلوهای داخل دیواره واگن چطور؟ فکر کنم همون کتیبه میشه .حداقل سفارش کتیبه ها چطوری هست؟ هر واگن چند تا تابلو داره؟

  • صادقیه گفت:

   بله اسمش کتیبه هست هر قطار حدودا ۹۰ تا کتیبه داره و در هر واگن مترو بین ۱۲ تا ۱۵ تا اعم از عمودی و افقی کتیبه داریم و حداقل سفارش کتیبه فعلا ۱۵۰ عدد هست

 16. ابزار آلات مهدی گفت:

  سلام تعرفه قیمت تبلیغات مترو ۱۴۰۳ رو میخواستم لطفا ارسال فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *